Rohový jídelní set masív borovice

Přidáno dnes - Zlínský kraj - BAZOS
Prodám hezký jídelní set z masívu, borovice, (rohová lavice s úložným prostorem, stůl, 2x židle), velmi kvalitní práce, vyrobeno v Tyr... (více v detailu)
Zlínský kraj
9 800
 Kč

Podobné inzeráty

Jídelní stůl s rohovou lavicí - jídelní set
Před 2 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám dřevěný jídelní stůl s rohovou lavicí a 2 žídlemi. Materiál lakovaná borovice. Prodej bez dekorací a doplňků
Hlavní město Praha
2 500
 Kč
Jídelní rohová lavice
Před 2 dny - Olomoucký kraj - BAZOS
Prodám novou rohovou lavici (dá se rozmontovat) z 4cm fošen vyrobenou ze smrku s úložným prostorem.Rozmě... (více v detailu)
Olomoucký kraj
4 800
 Kč
Rohová lavice + 1x židle + jídelní stůl
Přidáno včera - Zlínský kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici + stůl + židle. Rozměry: lavice-170x135... (více v detailu)
5 300
 Kč
Kuchyňský set s rohovovou lavicí
Před 2 dny - Pardubický kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici + stůl + 2 židle. Vše masiv + čalouněné sedáky a opěráky. V lavici úložný prostor.
Pardubický kraj
5 000
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Přidáno včera - Plzeňský kraj - BAZOS
Dobrý den, nabízím k prodeji jídelní set z masivu v dobrém stavu, který obsahuje roho... (více v detailu)
Před 3 dny - Královéhradecký kraj - BAZOS
Jídelní set rozkládací stůl rohová lavice oboustranná a dvě židle. Pěkný pe... (více v detailu)
Královéhradecký kraj
3 500
 Kč
PlaceholderNo Image
Rohová lavice
Dobrý den koupím rohovou lavici masivni materiál látkovou delší strana 190cm k... (více v detailu)
Lavice pro děti - masiv borovice
Před 4 dny - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodám lavici pro děti, kvalitní, masiv borovice, lze natřít, přebrousit atd., využívanou občas pouze doma, ... (více v detailu)
Moravskoslezský kraj
499
 Kč
Rohové sezení smrk za 27.900Kč
Přidáno včera - Středočeský kraj - BAZOS
materiál smrk, rohová lavice 230x160cm + stůl 150x90cm tl. 4cm, noha 11x11cm + 2židle cena za komplet - hned
Středočeský kraj
27 900
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Před 3 dny - Královéhradecký kraj - SBAZAR
Jídelní set rozkládací stůl rohová lavice oboustranná a dvě židle. Pěkný p... (více v detailu)
3 500
 Kč
Zahradni set z masivu
Přidáno včera - Královéhradecký kraj - BAZOS
Prodám zhradni set z masivu,který se skládá z rohové lavice, stolu a 2x židle... (více v detailu)
2 500
 Kč
Masivní rohová lavice s jídelním stolem
Zachovalá masivní rohová lavice se stolem a uložnými prostory. Nyní vše rozloženo pr... (více v detailu)
1 900
 Kč
Rohová lavice + židle
Před 3 dny - Ústecký kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici + židle dle výběru. Lze rozebrat. Byla... (více v detailu)
Ústecký kraj
990
 Kč
Rohová sedačka
Před 2 dny - Jihomoravský kraj - BAZOS
Prodám rohovou sedačku s úložným prostorem šedé barvy. Zakoupen... (více v detailu)
Jihomoravský kraj
14 999
 Kč
Rohová lavice se stolem a dvěma židlemi
Přidáno dnes - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici se stolem a dvěma židlemi. Velmi pěkná, udržovaná. Lze se domluvit a osobně prohlédnout. Cena 6000,- Kč, při rychlém ... (více v detailu)
6 000
 Kč
Sedací souprava rohová ITALIE
Prodám luxusní moderní rohovou sedací soupravu. Materiál: kvalitní pevná látka 3 roky stará. Levá strana ... (více v detailu)
18 000
 Kč
Rohová sedací souprava CHARLIE
Přidáno dnes - Hlavní město Praha - BAZOS
Rohová sedací souprava CHARLIE, čtyřmístná ROZKLÁDACÍ sedací souprava v moderním stylu, úložný prostor, materiál tkanina ze 100% syntetických vláken, barva světle šedá, rozměry šířka 230cm, výška 85cm, hloubka 200c... (více v detailu)
14 990
 Kč
Dřevěný rohový jídelní kout
Prodám dřevěný rohový jídelní kout. Cena 3.500,- CZK.Dohoda možná.
3 500
 Kč
Jídelní stůl z masivu - Modern
Přidáno dnes - Hlavní město Praha - SBAZAR
Prodám masivní jídelní stůl z dubu v šedém odstínu, široké nohy, velice stabilní, nový, dovoz Belgie, ihned k dispozici, široké nohy, nerozkládací, pevný. Rozměry - délka: 160 cm, ší... (více v detailu)
8 990
 Kč
Rohový regál - police Domestav, smrkový masiv
Přidáno dnes - Královéhradecký kraj - BAZOS
Prodám dva rohové regály, možnost dát z boku skříně nebo do rohu místnosti. Mírně poškozený lak od solné lampy, viz... (více v detailu)
500
 Kč
SEDACÍ SOUPRAVA ROHOVÁ
Před 2 dny - Středočeský kraj - SBAZAR
Rohová sedací souprava Barva šedá, rozkládací s úložným prostorem, odnímatelné boky(může být pravý neb... (více v detailu)
8 000
 Kč
Přidáno včera - Hlavní město Praha - SBAZAR
8 990
 Kč
Vyvýšená postel masiv borovice
Prodám postel s roštem a matrací, masiv borovice, pro matraci 90x200cm, postel 98x209, výš... (více v detailu)