Rohové sezení smrk za 27.900Kč

Přidáno dnes - Středočeský kraj - BAZOS
materiál smrk, rohová lavice 230x160cm + stůl 150x90cm tl. 4cm, noha 11x11cm + 2židle cena za komplet - hned
Středočeský kraj
27 900
 Kč

Podobné inzeráty

Jídelní stůl s rohovou lavicí - jídelní set
Přidáno včera - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám dřevěný jídelní stůl s rohovou lavicí a 2 žídlemi. Materiál lakovaná borovice. Prodej bez dekorací a doplňků
Hlavní město Praha
2 500
 Kč
Kuchyňský set s rohovovou lavicí
Přidáno včera - Pardubický kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici + stůl + 2 židle. Vše masiv + čalouněné sedáky a opěráky. V lavici úložný prostor.
Pardubický kraj
5 000
 Kč
Rohová lavice + 1x židle + jídelní stůl
Přidáno dnes - Zlínský kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici + stůl + židle. Rozměry: lavice-170x135... (více v detailu)
Přidáno včera - Olomoucký kraj - BAZOS
Prodám novou rohovou lavici (dá se rozmontovat) z 4cm fošen vyrobenou ze smrku s úložným prostorem.Rozmě... (více v detailu)
Olomoucký kraj
4 800
 Kč
Rohový stůl Ikea Bekant
Přidáno dnes - Jihomoravský kraj - SBAZAR
Prodám rohový stůl Bekant 160x110x85 včetně podnoží, prakticky bez známek užívání
Jihomoravský kraj
1 990
 Kč
Stůl na PC rohový
Přidáno včera - Ústecký kraj - SBAZAR
Nabízíme rohový stůl na PC v dekoru lamino Francouzský Ořech s bílou. Stůl má 2 šuplíky, výsuvnou polici na klávesnici a rohovou p... (více v detailu)
Ústecký kraj
1 700
 Kč
Černý rohový stůl
Přidáno dnes - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám Černý rohový stůl Důvod je jednoduchý už ho nebudu potřebovat do své nové kanceláře Rozměry 50x110x160
2 900
 Kč
Rohový stůl
Rohový stůl
Přidáno včera - Hlavní město Praha - SBAZAR
Prodám Černý rohový stůl Důvod je jednoduchý už ho nebudu potřeb... (více v detailu)
2 900
 Kč
Rohová lavice + židle
Před 2 dny - Ústecký kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici + židle dle výběru. Lze rozebrat. Byla... (více v detailu)
990
 Kč
Masivní rohová lavice s jídelním stolem
Zachovalá masivní rohová lavice se stolem a uložnými prostory. Nyní vše rozlože... (více v detailu)
1 900
 Kč
Masivní dřevěná lavička
Přidáno včera - Jihočeský kraj - BAZOS
Nabízím dvě masivní dřevěné lavice s opěradlem, délka lavice 150cm, výška posezu cca 50cm, tloušťka fošen sedáku 60mm, opěradla 50mm. Materiál... (více v detailu)
2 000
 Kč
Dřevěný jídelní stůl, lavice, 3 židle
Prodám dřevěný jídelní stůl 180 x90x79 cm (dxšxv). tl. desky 3,5 cm. Lavice 180x35x48 cm, ... (více v detailu)
7 000
 Kč
Rohová lavice se stolem + 2 židle
Před 3 dny - Kraj Vysočina - BAZOS
Prodám set rohové lavice s úložným prostorem (v obou sedacích částech), stolu a dvou židlí. Stůl má v jednom roh... (více v detailu)
Kraj Vysočina
Neuvedeno
Jídelní set
Jídelní set
Přidáno dnes - Plzeňský kraj - BAZOS
Dobrý den, nabízím k prodeji jídelní set z masivu v dobrém stavu, který obsahuje roho... (více v detailu)
Plzeňský kraj
1 200
 Kč
Malá lavička 120cm
materiál olše tl.3cm, noha 8x8cm, rozměry lavice 120cm, cena 3.690Kč více informací poskytnu na
3 690
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Před 2 dny - Královéhradecký kraj - BAZOS
Jídelní set rozkládací stůl rohová lavice oboustranná a dvě židle. Pěkný pe... (více v detailu)
Královéhradecký kraj
3 500
 Kč
PlaceholderNo Image
Kompaktní jídelní sezení za odvoz
Před 4 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Daruji za odvoz kompaktní stůl a 2 lavice s úložným prostorem.
Zdarma
 Kč
Stůl psací rohový Dub Sonoma s bílou
Přidáno dnes - Ústecký kraj - BAZOS
Nabízíme rohový psací stůl v dekoru Dub Sonoma s bílou s 1 šuplikem a 1 dvířk... (více v detailu)
1 500
 Kč
Před 3 dny - SBAZAR
Prodám rohovou lavici + židle dle výběru. Lze rozebrat. Byla nov... (více v detailu)
990
 Kč
Kvalitní kancelářský rohový stůl značky Kinnarps
Prodám výškově stavitelný kvalitní kancelářský rohový stůl značky Kinnarps v... (více v detailu)
5 000
 Kč
1 500
 Kč
Rustikální rohová lavice z masivu ( Dub ) - Výborný stav
Přidáno včera - Královéhradecký kraj - BAZOS
Rozměry V x Š x H: 92 cm X 145 cm X 184 cm...Rozkládací stůl + 2 židle. Rozměr stolu v - 74 š - 80 h - 120 cm. Stůl možno rozložit až na 180 cm. Lavice bez závad - Lehce opotřebované polstrování na ... (více v detailu)
6 000
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Před 2 dny - Královéhradecký kraj - SBAZAR
Jídelní set rozkládací stůl rohová lavice oboustranná a dvě židle. Pěkný p... (více v detailu)
3 500
 Kč
Prodám suché fošny a trámy smrk
Prodám zbývající materiál na střešní vazbu, délka krovů kolem 7,2 metrů, rozměr trámů 14 x 10 cm, výběr, kvalitní- jádrové dřevo, 40ks, impregnace prostředkem Lignofix-eko p... (více v detailu)