Zahradni set z masivu

Přidáno dnes - Královéhradecký kraj - BAZOS
Prodám zhradni set z masivu,který se skládá z rohové lavice, stolu a 2x židle... (více v detailu)
Královéhradecký kraj
2 500
 Kč

Podobné inzeráty

zahradní posezení
Přidáno včera - Moravskoslezský kraj - SBAZAR
Sestava až pro 9 lidí se skládá ze stolu o délce 180x80 cm, dvou lavic stejné délky a jedné židle.
Moravskoslezský kraj
2 500
 Kč
Kuchyňský set s rohovovou lavicí
Přidáno včera - Pardubický kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici + stůl + 2 židle. Vše masiv + čalouněné sedáky a opěráky. V lavici úložný prostor.
Pardubický kraj
5 000
 Kč
Nábytek z masivu / ze dřeva
Přidáno dnes - Kraj Vysočina - BAZOS
Sestava se skládá z jídelního stolu se 6 židlemi, komody na televizi, ... (více v detailu)
Kraj Vysočina
14 999
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Před 2 dny - Královéhradecký kraj - BAZOS
Jídelní set rozkládací stůl rohová lavice oboustranná a dvě židle. Pěkný pe... (více v detailu)
3 500
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Před 3 dny - Královéhradecký kraj - SBAZAR
Jídelní set rozkládací stůl rohová lavice oboustranná a dvě židle. Pěkný p... (více v detailu)
3 500
 Kč
Zahradní nábytek
Přidáno dnes - Olomoucký kraj - BAZOS
Prodám starší skládací zahradní nábytek Thonet, masivní a pevný. Sada se skládá z 2 stolků (menší 60X90X78 cm) a větší 70X10... (více v detailu)
Olomoucký kraj
1 500
 Kč
Zahradni nábytek - skladaci 6+1
Přidáno včera - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodam nepoužitej zahradni set k venkovnímu použití na zahradu do 160kg.V setu je šest křesel anebo 1 lavice, 4 křesla... (více v detailu)
4 500
 Kč
Před 3 dny - Jihomoravský kraj - BAZOS
Prodám zahradní- venkovní nábytek sezení. 6 ks židel dřevo teikové kvalitní dub. Masiv vč stolu a potahů n... (více v detailu)
Jihomoravský kraj
1
 Kč
Stůl a židle
Před 2 dny - Plzeňský kraj - SBAZAR
Prodám stoly a židle. Mám více kusů. Cena za stůl 900 a za židli 150. Při setu 1x stůl plus 4 židle je cena 1300.
Plzeňský kraj
Neuvedeno
Jídelní set
Jídelní set
Přidáno dnes - Plzeňský kraj - BAZOS
Dobrý den, nabízím k prodeji jídelní set z masivu v dobrém stavu, který obsahuje roho... (více v detailu)
1 200
 Kč
Prodám ratanový zahradní set
Prodám jednu sezónu používaný zahradní ratanový nábytek (set). Nikdy na něj nepršelo ani nebyl vystaven mrazu. K odběru 4× židle a 2× stůl. Preferuji odběr celého setu -... (více v detailu)
Před 3 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám nový set stůl+6xžidle nový zabalený. 140-180x80x76- stůl, 43x40x96- židle. Preferuji osobní prevzeti
Středočeský kraj
6 500
 Kč
POSEZENÍ Z MASIVU
Před 4 dny - Olomoucký kraj - BAZOS
Prodávám ručně vyrobené posezení z masivu. Skládá se z rohové lavice rozměr 310x170cm+ stolu o rozměru 195x7... (více v detailu)
39 990
 Kč
Sestava stolu a lavice
Před 1 dny - Zlínský kraj - SBAZAR
Prodám dva roky starou sestavu stolu a lavice, dřevo a jekl.Cena 2500 Kč dohoda.
Zlínský kraj
2 500
 Kč
Rohová lavice + 1x židle + jídelní stůl
Přidáno dnes - Zlínský kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici + stůl + židle. Rozměry: lavice-170x135... (více v detailu)
5 300
 Kč
Masivní rohová lavice s jídelním stolem
Přidáno včera - Hlavní město Praha - BAZOS
Zachovalá masivní rohová lavice se stolem a uložnými prostory. Nyní vše rozloženo pr... (více v detailu)
1 900
 Kč
Zahradní jídelní set pro 4 Nordic Rojaplast
Přidáno dnes - Královéhradecký kraj - SBAZAR
Dřevěný zahradní set, který se skládá z lavičky pro dva a dvou křesel poslouží jako jídelní set na balkóně nebo v zahradě. Tento moderní zahradní nábytek je vhodný do exteriéru. Borovicové dřevo působí útulně. Rozměry: venkovní dvoumístná lavice: 115 cm délka, 78 cm výška, 58 cm hloubka, nosnost 2x80 kg, venkovní křeslo: 58 cm ší... (více v detailu)
Před 4 dny - Pardubický kraj - BAZOS
Prodám venkovní jídelní set, který se skládá z jídelního stolu a sady šesti židlí. 5-poziční polohovatelná opěradlo, Deska stolu vyrobena z hrubého bezpečnostního skla. Rozměry židle... (více v detailu)
11 500
 Kč
luxusní nábytek z 20. let 20. století
Nádherné kusy včetně rozkládacího stolu + 6 židlí. Masivní dřevo. Vše ve ve... (více v detailu)
18 000
 Kč
Zahradni hlinikove zidle. 4 Ks. Stav viz foto. /2850 czk 2) 2 Ks... (více v detailu)
2 850
 Kč
Nový zahradní nábytek
Přidáno včera - Jihomoravský kraj - BAZOS
Jedná se o kvalitní, masivní (40 mm) zahradní nábytek pro 8 osob. Nábytek je kompletně sklížený tak, že se nikdy nebude viklat. Je obroušený, připravený k nátěru. Možnost dodělání židlí či rohov... (více v detailu)
7 900
 Kč
Před 5 dny - Kraj Vysočina - BAZOS
Prodám zahradní set z masivu. Pouze rozbalený, nikdy nepoužitý. Stůl 80 x 150 cm + 6x židle. Stů... (více v detailu)