Kč

Podobné inzeráty

rozkládací gauč + 2 křesla -
Přidáno dnes - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám set rozkládacího gauče a 2 křesel - set je ve dobrym stavu - materiál konstrukce: nerezová ... (více v detailu)
Přidáno včera - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodam nepoužitej zahradni set k venkovnímu použití na zahradu do 160kg.V setu je šest křesel anebo 1 lavice, 4 křesla... (více v detailu)
Moravskoslezský kraj
4 500
 Kč
Set na čaj
Set na čaj
Přidáno dnes - Královéhradecký kraj - BAZOS
Prodám set na čaj.Top stav.Cena 450Kč.Doprava po dohodě.
Královéhradecký kraj
450
 Kč
Set do postýlky / hnízdečko
Přidáno dnes - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodám hnízdečko a kompletní set do postýlky, pro holčičku. Jedná se o hnízdečko, zavinovačku, polštá... (více v detailu)
800
 Kč
Starožitná ložnice bílá
Přidáno dnes - Liberecký kraj - SBAZAR
Nabízíme k prodeji bílou, starožitnou ložnici. Set obsahuje jednu postel, dvě šatní skříně. Set b... (více v detailu)
Liberecký kraj
10 000
 Kč
Sprchový kout + Sprchový set s baterií
Prodám sprchový kout + sprchový set s baterií, rozměry: V 185+17cm. vanička 90x90x17 cm. Sprchový kout je v Rumburku.
2 000
 Kč
Obývací stěna / stůl / komoda
Prodám obývací set včetně konferenčního stolku a komody. Ková... (více v detailu)
4 500
 Kč
MATRACE+NATRACE SET 1+1
Přidáno včera - Středočeský kraj - BAZOS
set 2ks matrací 1+1 rozměr 90x200 výška 18cm Matrace je oboustranná - volba měkčí a tužší strany. Speciální prořez pěny pomáhá odvádět vhlkost z jádra matrace. pěna PUR, Snímatelný a pratelný potah i pro alergiky. Záruka 2 roky... (více v detailu)
7 900
 Kč
Rozkládací ¨kempingový set (ALU)
Před 2 dny - Jihočeský kraj - BAZOS
Prodám tento rozkládací set pro děti. Hliníkový rám.
Jihočeský kraj
899
 Kč
Mini čajový set s krtečkem
Přidáno včera - Královéhradecký kraj - BAZOS
Dobrý den prodám tento mini čajový set pro děti s krtečkem. Materiál je porcelán koukněte se i na moje další inzeráty
99
 Kč
dizajnove kresilka
dizajnove kresilka moc pěkné kus 500 možno i jako set se stolem a dvě kresla 1500kč popr doprava možná za příplatek
500
 Kč
Zahradni set z masivu
Prodám zhradni set z masivu,který se skládá z rohové lavice, stolu a 2x židle... (více v detailu)
2 500
 Kč
Stolky
Stolky
Před 2 dny - Hlavní město Praha - SBAZAR
Prodám set stolků, nevyužité cena 1000 Kč .
Hlavní město Praha
1 000
 Kč
Černý Set Nábytku IKEA
Přidáno dnes - Jihomoravský kraj - SBAZAR
Set nábytku IKEA Z důvodu stěhování mimo EU, prodávám celý set (jako nový - používaný pouze pár měsíců). Sestava obsahuje: - HEMNES Vitrína se 3 zásuvkami, černohnědá/světle hnědá, 90x197 cm - ALEFJÄLL Kancelářská židle... (více v detailu)
Jihomoravský kraj
20 000
 Kč
Elegantní kožený set: gauč + 2 křesla
Před 2 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Vysoká kvalita a řemeslné zpracování. I přes své stáří a známky používání (viz foto) si tento set uchoval svůj šarm. Ideální volba pro interier, kde vládne kvalita a styl! Set obsahuje: Rohový kožený ga... (více v detailu)
Přidáno dnes - Hlavní město Praha - SBAZAR
Prodám ratanový nábytek. Set obsahuje 2ks židle a 1x stůl. Přidám nikdy nepou... (více v detailu)
2 500
 Kč
Jídelní stůl Lisabo (IKEA) - 140x78cm
Prodám jídelní stůl LISABO (velký), velmi dobrý stav, nejeví známky používání. V setu možno i se židlemi NORDMYRA (bíl... (více v detailu)
2 500
 Kč
Jídelní židle NORDMYRA (IKEA) - 4ks
Prodám jídelní židle NORDYMA, celkem 4ks. Velmi dobrý stav, nejeví známky používání. V setu možno i se stolem LISABO ... (více v detailu)
600
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Přidáno dnes - Plzeňský kraj - BAZOS
Dobrý den, nabízím k prodeji jídelní set z masivu v dobrém stavu, který obsahuje roho... (více v detailu)
Plzeňský kraj
1 200
 Kč
Set skříněk do koupelny
Před 2 dny - Ústecký kraj - BAZOS
Nový set který sloužil pouze jako vzorek na koupelnovém studiu. Možnost odeslání na dobírku za 1500,-
6 000
 Kč
Prodám pár věcí
Před 2 dny - Pardubický kraj - BAZOS
Prodám sedačku,pračku a set pod televizi, vše v pěkném stavu.Sedačku prodám bez upíra co tam leží, je na tom daný potah jinak sedačka, je čern... (více v detailu)
Pardubický kraj
Neuvedeno
Ikea zavesna lampa 3ks (Solhetta+Nymo+Hemma)
Zarovka led zlute svetlo+stinidlo+kabel. Vyborny stav. Cena za 1 ks setu zarovky a stinidla a kabelu ... (více v detailu)