350
 Kč
Set do postýlky / hnízdečko
Přidáno dnes - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodám hnízdečko a kompletní set do postýlky, pro holčičku. Jedná se o hnízdečko, zavinovačku, polštá... (více v detailu)
Moravskoslezský kraj
800
 Kč
Zahradni set z masivu
Prodám zhradni set z masivu,který se skládá z rohové lavice, stolu a 2x židle... (více v detailu)
2 500
 Kč
Sprchový kout + Sprchový set s baterií
Přidáno dnes - Ústecký kraj - BAZOS
Prodám sprchový kout + sprchový set s baterií, rozměry: V 185+17cm. vanička 90x90x17 cm. Sprchový kout je v Rumburku.
Ústecký kraj
2 000
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Před 3 dny - Jihomoravský kraj - SBAZAR
Prodám jídelní set bez známky poškození .
Jihomoravský kraj
6 000
 Kč
Mini čajový set s krtečkem
Přidáno včera - Královéhradecký kraj - BAZOS
Dobrý den prodám tento mini čajový set pro děti s krtečkem. Materiál je porcelán koukněte se i na moje další inzeráty
99
 Kč
Rozkládací ¨kempingový set (ALU)
Před 2 dny - Jihočeský kraj - BAZOS
Prodám tento rozkládací set pro děti. Hliníkový rám.
Jihočeský kraj
899
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Přidáno dnes - Plzeňský kraj - BAZOS
Dobrý den, nabízím k prodeji jídelní set z masivu v dobrém stavu, který obsahuje roho... (více v detailu)
Plzeňský kraj
1 200
 Kč
MATRACE+NATRACE SET 1+1
Přidáno včera - Středočeský kraj - BAZOS
set 2ks matrací 1+1 rozměr 90x200 výška 18cm Matrace je oboustranná - volba měkčí a tužší strany. Speciální prořez pěny pomáhá odvádět vhlkost z jádra matrace. pěna PUR, Snímatelný a pratelný potah i pro alergiky. Záruka 2 roky... (více v detailu)
Před 3 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám nový set stůl+6xžidle nový zabalený. 140-180x80x76- stůl, 43x40x96- židle. Preferuji osobní prevzeti
6 500
 Kč
Jídelní set Ze 6 židlemi
Před 3 dny - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodám jídelní set ze 6 židlema Pouze osobní odběr bohužel na některý židlích chyby diamanty
5 000
 Kč
Set skříněk do koupelny
Před 2 dny - Ústecký kraj - BAZOS
Nový set který sloužil pouze jako vzorek na koupelnovém studiu. Možnost odeslání na dobírku za 1500,-
6 000
 Kč
Černý Set Nábytku IKEA
Přidáno dnes - Jihomoravský kraj - SBAZAR
Set nábytku IKEA Z důvodu stěhování mimo EU, prodávám celý set (jako nový - používaný pouze pár měsíců). Sestava obsahuje: - HEMNES Vitrína se 3 zásuvkami, černohnědá/světle hnědá, 90x197 cm - ALEFJÄLL Kancelářská židle... (více v detailu)
20 000
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Před 2 dny - Královéhradecký kraj - BAZOS
Jídelní set rozkládací stůl rohová lavice oboustranná a dvě židle. Pěkný pe... (více v detailu)
3 500
 Kč
Prodám ratanový zahradní set
Prodám jednu sezónu používaný zahradní ratanový nábytek (set). Nikdy na něj nepršelo ani nebyl vystaven mrazu. K odběru 4× židle a 2× stůl. Preferuji odběr celého setu -... (více v detailu)
2 000
 Kč
Set do předsíně
Prodám set do předsíně. Nástěnný věšák výška 100 cm. šířka 70... (více v detailu)
1 000
 Kč
Sedačka
Sedačka
Přidáno včera - Liberecký kraj - BAZOS
Prodám sedací soupravu starší, rozkládací,zachovalá,Jinak vše po dohodě.