rohový portál, knihovna, věšák, mikrovlnka

Přidáno dnes - Jihočeský kraj - BAZOS
Rohový portál vysoký 190 cm s poličkami, boky 44 cm, možno použít do rohu místnosti nebo ke skříni - cena 890 Kč, roh... (více v detailu)
Jihočeský kraj
Neuvedeno

Podobné inzeráty

Velká rohová vana
Přidáno včera - Karlovarský kraj - BAZOS
Prodám velkou rohovou vanu 150 x 150 cm, úhlopříčně 212 cm. Původní cena 12800 Kč, nyní 3000 Kč.
Karlovarský kraj
3 000
 Kč
Prodám rohovou vitrínu
Před 2 dny - Jihomoravský kraj - BAZOS
Prodám rohovou vitrínu z masivu. Rozměry jsou: výška 192 cm šířka čela 55 cm šířka krátkéh... (více v detailu)
Jihomoravský kraj
1 750
 Kč
Rohová sedačka
Přidáno dnes - Kraj Vysočina - BAZOS
Prodám z dispozičních důvodů rok a půl starou šedou rohovou rozkládací sedačku, s úložným prostorem, využitá velmi málo.Rozměry jsou 200x280 cm, hloubka 102 cm.Rozměr... (více v detailu)
Přidáno včera - Ústecký kraj - BAZOS
Nabízíme jídelní set v barvě ořechu. Rohová lavice má úložný prostor na obou stranách, rozměr zleva je 122x162 cm, výška sedu 50 cm, hloubka sedu 44 cm. Jídelní rozkládací stůl o ... (více v detailu)
Ústecký kraj
5 900
 Kč
Rohová rozkládací sedací souprava
Přidáno dnes - Jihomoravský kraj - BAZOS
Téměř nová rohová rozkládací sedací souprava 140x240 cm barvy béžové.
6 000
 Kč
Rohová sedačka s úložným prostorem
Přidáno včera - Středočeský kraj - BAZOS
Nabízím rohovou sedačku ke stolu ve tvaru L, delší strana 166 cm, kratší strana 126 cm, sezení ve výšce 45 cm. Materiál: podýhovaná dřevotří... (více v detailu)
Středočeský kraj
300
 Kč
Rustikální masivní rohový skleník
Přidáno včera - Zlínský kraj - BAZOS
Prodám rustikální rohový skleník. Top stav!!!Jsou to dva díly. Rozměry: Výška- 196 cm Šířka - 53x53 cm
Zlínský kraj
4 200
 Kč
Rohový psací stůl
Přidáno včera - Jihočeský kraj - BAZOS
Prodám pěkný, nezničený, tmavý, rohový psací stůl. Rozměr: hloubka 90 cm délka 125 cm.
950
 Kč
Sedací souprava rohová s křeslem
Přidáno dnes - Ústecký kraj - BAZOS
Nabízíme rohovou sedací soupravu s křeslem, není rozkládací, složenou celkem ze 6 dílů, je čalouněná do prostoru. Celkový rozměr sedačky zlev... (více v detailu)
Přidáno dnes - Hlavní město Praha - SBAZAR
levná rohová otevřená komoda, černá barva. Také má možnost zavěšení do výšku. Rozměry na foto. Prodám... (více v detailu)
Hlavní město Praha
490
 Kč
Přidáno dnes - Zlínský kraj - BAZOS
rohová sedačka s úložným prostorem, rozkládací,spaní pro dvě osoby + jedno křeslo
7 000
 Kč
Rohová postel
Přidáno včera - Pardubický kraj - BAZOS
Dobrý den, prodám rohovou čalouněnou postel.
Pardubický kraj
2 000
 Kč
Prodám rohovou rozkládací sedací soupravu ve velmi pěkném stavu. Cena 6500,-
Neuvedeno
Stůl + 4 židle s modrými podsedáky
Nabízíme jídelní set materiál masivní borovice, stůl o rozměru 119x74 cm , výška 74 cm + 2x pánská židle s vysokou opěrkou zad 51 cm, výška sedu 45 cm, sed 39... (více v detailu)
3 900
 Kč
Rohová sedačka s křeslem
Přidáno včera - Olomoucký kraj - BAZOS
Nabízím za odvoz a láhev dobrého vína rohovou sedačku a křeslo. Dá se rozložit na postel a má... (více v detailu)
Neuvedeno
ROHOVÁ DUBOVÁ LAVICE - SLEVA
PRODÁM CELODŘEVĚNOU DUBOVOU ROHOVOU LAVICI UNIVERZÁLNÍ LEVÁ STRANA SE NECHÁ PŘE... (více v detailu)
2 200
 Kč
Rohová sedací souprava
Přidáno včera - Hlavní město Praha - HYPERINZERCE
Prodám úplně novou rozkládací sedací souprava, rohovou černé barvy úplně nová nerozbalená. Dovoz Polsko, sešli se... (více v detailu)
5 500
 Kč
Kuchyňský rohový set
Přidáno včera - Jihomoravský kraj - BAZOS
Kuchyňský rohový set - rohová lavice s 2x úložným prostorem, stůl a 2 taburety. Nepoškozená pevná potahová lá... (více v detailu)
3 000
 Kč
Sedačka rohová rozkládací s úložným prostorem
Nabízíme rohovou sedačku v hnědé barvě s úložným prostorem a rozkládací na lůžko o rozměru 200x110 cm, výška sedu 37 cm, c... (více v detailu)