Masivní rohová lavice, masivní stůl a dvě židle, Použité, ale v dobrém stavu,
 Kč

Podobné inzeráty

Rohová lavice + stůl + 2 židle
Přidáno včera - Ústecký kraj - BAZOS
Nabízíme jídelní set v barvě ořechu. Rohová lavice má úložný prostor na obou stranách, rozměr zleva je 122x162 cm, výška sedu 50 cm, hloubka sedu 44 cm. Jídelní rozkládací stůl o ... (více v detailu)
Ústecký kraj
5 900
 Kč
Masivní rohová lavice +2x židle + rozklád.stůl
Před 3 dny - Zlínský kraj - BAZOS
Prodám velmi pěknou masivní rustikální rohovou lavici + rozkládací stůl + 2x židle. Rozmě... (více v detailu)
Zlínský kraj
7 900
 Kč
Rohový psací stůl z borovicového masivu
Před 2 dny - Olomoucký kraj - BAZOS
Prodám velký rohový masivní psací stůl ve velmi dobrém stavu. Rozměry des... (více v detailu)
Před 3 dny - Pardubický kraj - SBAZAR
Prodám lavice, stůl a židle vhodné do pergoly. Jedná se o tři polstrované la... (více v detailu)
Pardubický kraj
Neuvedeno
Rohový psací stůl
Přidáno včera - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám rohový psací stůl s výsuvným šuplíkem, skříňkou a vyvýšeným odkládacím ... (více v detailu)
Hlavní město Praha
1 500
 Kč
Před 2 dny - Jihočeský kraj - BAZOS
Prodám novou rohovou lavici,ještě zabalenou Cena dohodou. Ihned k odběru.
123 456
 Kč
Před 1 dny - Liberecký kraj - BAZOS
Prodám rohový psací stůl vyrobený na zakázku. Rozměr 160x135.
Přidáno včera - Jihomoravský kraj - BAZOS
Kuchyňský rohový set - rohová lavice s 2x úložným prostorem, stůl a 2 taburety. Nepoškozená pevná potahová lá... (více v detailu)
Jihomoravský kraj
3 000
 Kč
Lavice , stůl, židle z masivu
Přidáno včera - Středočeský kraj - BAZOS
Nové masivní židle, stoly,Lavice, komody,postele, dveře včetně obložek a zárubní,okna,kuchyně,v... (více v detailu)
Středočeský kraj
Neuvedeno
masivní stůl a židle, lavice
Nové masivní židle, stoly,Lavice, komody,postele, dveře včetně obložek a zárubní,okna,kuchyně,... (více v detailu)
Neuvedeno
Před 2 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici.Rozměry 200x150x82cm. Pod sedáky úložný prostor. V případě zájmu je možnost i stolu a 2x židle
Přidáno včera - Pardubický kraj - BAZOS
PRODÁM CELODŘEVĚNOU DUBOVOU ROHOVOU LAVICI UNIVERZÁLNÍ LEVÁ STRANA SE NECHÁ PŘE... (více v detailu)
2 200
 Kč
Před 4 dny - Olomoucký kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici a stůl k tomu
Neuvedeno
Rohová postel
Dobrý den, prodám rohovou čalouněnou postel.
2 000
 Kč
stará lavice a stůl
set starého stolu, rohové lavice a stoličky. před renovací. la... (více v detailu)
Nabytek z masivu
prodam vice kusu masivniho nabytku kuchynska skrin, kredenc knihovna konferencni stul rohova skrin psaci stul ceny... (více v detailu)
Neuvedeno
nové masivní lavice rohové i rovné
Prodám nové rohové i rovné lavice s úložným prostorem i bez něj,bez povrchové úprav... (více v detailu)