Set jídelních židlí

Přidáno včera - Jihomoravský kraj - SBAZAR
Nabizim set 4 ks zidel. Cena za vsechny 1000 Kc za vsechny. Bez poskozen... (více v detailu)
Jihomoravský kraj
1 000
 Kč

Podobné inzeráty

PlaceholderNo Image
4 jídelní židle
Nabizim set 4 ks zidel. Cena za vsechny 1000 Kc 40€ za vsechny. Bez poskoz... (více v detailu)
1 000
 Kč
Židle jídelni 4 ks
Před 7 dny - Jihomoravský kraj - BAZOS
Nabizim set 4 ks zidel. Cena za vsechny 1500 Kc za vsechny. Bez... (více v detailu)
Přidáno včera - Olomoucký kraj - BAZOS
Nový jídelní set Křižák 4 + 1 v akci sonoma. Lze objednat i v jiném barevném prov... (více v detailu)
Olomoucký kraj
5 300
 Kč
Starožitný jídelní set (rozkládací stůl + 6 židlí)
Přidáno včera - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodám starožitný jídelní stůl, který je možné rozložit. Do setu k němu 6 židlí v bezvadném stavu. K jídelnímu setu je možné... (více v detailu)
Moravskoslezský kraj
12 000
 Kč
Dětská jídelní židle
Prodám dětskou jídelní židli zn. Chicco, pouze osobní odběr.
600
 Kč
Jídelní stůl a židle
Přidáno včera - Ústecký kraj - SBAZAR
Prodám kuchyňský stůl 120x75 a 4 židle. Tento set mám dvakrát (... (více v detailu)
Ústecký kraj
950
 Kč
Designový jídelní stůl a 4 židle (masiv buk+sklo)
Přidáno včera - Hlavní město Praha - SBAZAR
Prodám set jídelního skleněného stolu a čtyř židlí s pohodlnými podsedáky. Oválný jídelní stůl má desku z čirého bezpečnostního skla, chromovanou ocelovou konstrukci a masivní bukové nohy. Vše je v nadstandardním provedení jak materiály tak zpracováním, žádná Ikea, a v perfektním sta... (více v detailu)
Hlavní město Praha
3 500
 Kč
Jídelní židle 4 ks
Před 2 dny - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Nabízím židle jídelní, nepoužívané, 4 ks, tmavě hnědá koženka, nohy buk. Osobni odběr Frýdek. Jen všechny.
2 500
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Před 2 dny - Plzeňský kraj - BAZOS
Dobrý den, nabízím k prodeji jídelní set z masivu v dobrém stavu, který obsahuje roho... (více v detailu)
Plzeňský kraj
1 200
 Kč
Jídelní stůl se 4 židlemi
Přidáno včera - Královéhradecký kraj - BAZOS
Prodám tento jídelní set - stůl a čtyři židle (foceny pouze 2) z důvodu stěhování se do menšího bytu... (více v detailu)
Královéhradecký kraj
4 000
 Kč
Jídelní židle Ton
Před 2 dny - Olomoucký kraj - BAZOS
4 kusy Dřevo v pořádku ! Natřené Cena za vše 1000 Kč Ton ... (více v detailu)
1 000
 Kč
Retro jídelní židle Jitona
Prodám 4ks jídelních židlí Jitona Židle jsou v původním pěkném a zachovalém stavu, s pevnou konstrukci a původním nepoškozeným čalouněním! Dají se hned použít Cena za všechny 4 ... (více v detailu)
3 500
 Kč
Jídelní set kulatý stůl a 6 židlí
Přidáno včera - Kraj Vysočina - BAZOS
Prodám zachovaný kulatý stůl a 6 židlí v dobrém stavu. 2 židle mají o... (více v detailu)
Před 4 dny - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodám jídelní set ze 6 židlema Pouze osobní odběr bohužel na některý židlích chyby diamanty
5 000
 Kč
Rohový jídelní set masív borovice
Přidáno včera - Zlínský kraj - BAZOS
Prodám hezký jídelní set z masívu, borovice, (rohová lavice s úložným prostorem, stůl, 2x židle), velmi kvalitní práce, vyrobeno v Tyr... (více v detailu)
Zlínský kraj
9 800
 Kč
Jídelní židle Ton zelené
Prodám čtyři kusy jídelních židlí Ton Konstrukce pevná ! Lak jeví místy známky opotřebení Jeden podsedák špinavý od maluvky, vhodné k přečalounení nebo vyčistit C... (více v detailu)
1 000
 Kč
Dětská rostoucí židle růžovo-šedá
Před 2 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám dětskou rostoucí židli ALBA FUXO S-LINE v barvě růžovo-šedá. Židle je ve velmi dobrém ... (více v detailu)
1 000
 Kč
Jídelní židle
Zdobená polstrovaná židle. Opotřebená. K dispozici 6 stejných kusů. Jen osobní vyzvednutí v Břeclavi.
1 200
 Kč
Přidáno včera - Ústecký kraj - BAZOS
Prodám moderní pohodlné jídelní židlle 4×. Super vzhled. Cena nové židle 2000Kč. Stav... (více v detailu)
1 600
 Kč
Jídelní set
Jídelní set
Před 3 dny - Královéhradecký kraj - BAZOS
Jídelní set rozkládací stůl rohová lavice oboustranná a dvě židle. Pěkný pe... (více v detailu)
3 500
 Kč
Jídelní set IVA stůl + 4 x židle bílá barva
Před 2 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Nový jídelní set, který obsahuje stůl a čtyři židle. Jídelní stůl o délce 120 cm a šířce 75 cm v minimalistickém skandinávském designu a provedení je celý z masivního kaučukovníku. Stolní deska je obdélníkového tvaru se zaoblenými rohy a mírně zakulacenými stranami. Zkosené nohy jsou ve spodní části opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Povrchová úprava je seversky čistě bílá, v matném odstínu laku. Výška stolu je 75 cm. Jídelní židle je celodřevěná vyrobená ... (více v detailu)