Jídelní set

Přidáno včera - Jihočeský kraj - SBAZAR
Set rohové lavice s úložným prostorem, stolu a dvou židlí. Použ... (více v detailu)
Jihočeský kraj
2 000
 Kč

Podobné inzeráty

ZAMLUVENO..Zahradní set - stůl a 4 židle
Před 1 dny - Pardubický kraj - BAZOS
Prodám masivní zahradní set stolu a 4 židlí. U setu je zastaralý nátěr a u ži... (více v detailu)
Před 4 dny - Karlovarský kraj - SBAZAR
Rohová lavice včetně stolu a 3 židlí. Stav je dobry a viditelny podle foto. V naší rodině nikdo nekouří, nejsou tam cizí pachy, nejsou domácí mazlíčci pokud je to důležité z hlediska alergenů. Sestava je opravdu velmi dobra a vydrží mnoho a mnoho... (více v detailu)
Přidáno včera - Jihomoravský kraj - BAZOS
Prodám set stolu a čtyř židlí. Nábytek je z dřevotřísky, barva ořech. Set je používaný (nedostatky hlavně škrábance - vi... (více v detailu)
Jihomoravský kraj
6 500
 Kč
Kuchyňský set s rohovovou lavicí
Přidáno včera - Pardubický kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici + stůl + 2 židle. Vše masiv + čalouněné sedáky a opěráky. V lavici úložný prostor.
5 000
 Kč
Rohový jídelní set masív borovice
Před 5 dny - Zlínský kraj - BAZOS
Prodám hezký jídelní set z masívu, borovice, (rohová lavice s úložným prostorem, stůl, 2x židle), velmi kvalitní práce, vyrobeno v Tyrolsku. Rozměry: rohová lavi... (více v detailu)
Zlínský kraj
9 800
 Kč
Jídelní rohová lavice masivní dřevo
Jídelní rohová lavice masivní dřevo, poměrně těžká, kvalitní, čalouněná, včetně dvou masivních židlí čalouněných, vše velmi pěkné, nepoškozené a čisté. Rozměry... (více v detailu)
8 000
 Kč
Zahradní nábytek
Přidáno včera - Olomoucký kraj - BAZOS
Prodám 3 prosklené stoly 60x60cm a 9 židlí. Možné i 1 set (stůl a 3 židle, cena 1500kč) Celková cena za 3 sety 4500kč.
Olomoucký kraj
Neuvedeno
prodám sedací soupravu
Prodám sedací soupravu, pohovka – rozkládací s úložným prostorem, šířk... (více v detailu)
Rohová lavice+ stůl+ židle
Nabízíme k prodeji dřevěný nábytek do kuchyně. Rohová lavice s úložným prostorem. Stůl + 3 židle. Jak lavice tak židle mají kožené podsedáky. Komplet je v... (více v detailu)
10 000
 Kč
Prodám integrované stoly s lavicí
Před 1 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám integrované stoly s lavicí (pivní set) 3x8 míst (6500,- Kč) a 1x12 míst (9500,-Kč) Pouze osobní odběr .
Středočeský kraj
29 000
 Kč
Set dětská postýlka, přebalovací pult, zábrana na schody
Prodám set: Přebalovací pult, postýlka s úložným prostorem, schůdky na pult, zábrana na... (více v detailu)
4 000
 Kč
Postel
Jednolůžko s úložným prostorem, skvělý stav.Jen vážným zájemcům.
4 500
 Kč
Prodám jidelni set
Stůl má kosmetické vady,ale nic hrozného, určitě někomu poslouží. Ke stolu jsou tři barové židle.
2 000
 Kč
Jídelní set Ikea
Přidáno včera - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám jídelní stůl s 4ks židlí Stefan. Rozměry stolu 110 x 68cm. K židlím přidávám 2ks podsedáků.
Hlavní město Praha
2 550
 Kč
Rohová rozkládací sedačka s úložným prostorem
Před 2 dny - Karlovarský kraj - BAZOS
Nabízím k prodeji pravou rohovou rozkládací sedačku s úložným prostorem, stari 8 let, č... (více v detailu)
1 000
 Kč
Sedací souprava+ křeslo
Přidáno včera - Plzeňský kraj - SBAZAR
rozkládací s úložným prostorem, funkční bez poškození...pouze vlastní odvoz, platba pouze hotově
1 000
 Kč
Set pohovka a dvě křesla
Krásný set pohovka a dvě křesla, málo používané, cena 3000 korun Převzetí Praha 4
3 000
 Kč
Jídelní set
Prodám nový set stůl+6xžidle nový zabalený. 140-180x80x76- stůl, 43x40x96- židle. Preferuji osobní převzetí
6 500
 Kč
Jídelní stůl a židle
Přidáno včera - Královéhradecký kraj - BAZOS
V případě zájmu psát sms, děkuji. Malý set jidelniho stolu + 2 židl... (více v detailu)
Královéhradecký kraj
1 399
 Kč
Jídelní set pro 4 osoby
Přidáno dnes - Karlovarský kraj - HYPERINZERCE
Prodám jídelní set pro 4 osoby v barvě buku. Rozměry stolu:220x80x78. Velmi dobrý stav. Sokolovsko.
3 000
 Kč
sedací souprava rohová
Před 3 dny - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodám za symbolickou cenu 1000,-Kč a vlastní odvoz rohovou sedac... (více v detailu)
Moravskoslezský kraj
1 000
 Kč
Přidáno včera - Karlovarský kraj - SBAZAR
Prodám jídelní set pro 4 osoby v barvě buku. Rozměry stolu: 120x80x78. Velmi dobrý stav.