Masivní rohová lavice + 2x židle + rozkládací stůl
7 900
 Kč
stará lavice a stůl
Před 2 dny - Liberecký kraj - BAZOS
set starého stolu, rohové lavice a stoličky. před renovací. la... (více v detailu)
Přidáno dnes - Pardubický kraj - BAZOS
PRODÁM MASIVNÍ ROHOVOU LAVICI KE KACHLOVÝM KAMNŮM .VYROBENOU NA ZAKÁZKU S OBRÁCENÝM ROHEM . V... (více v detailu)
Pardubický kraj
2 400
 Kč
Rohová lavice + stůl + 2 židle
Přidáno včera - Ústecký kraj - BAZOS
Nabízíme jídelní set v barvě ořechu. Rohová lavice má úložný prostor na obou stranách, rozměr zleva je 122x162 cm, výška sedu 50 cm, hloubka sedu 44 cm. Jídelní rozkládací stůl o ... (více v detailu)
Ústecký kraj
5 900
 Kč
Prodám rustikální jídelní stůl s lavicí a 2 židlemi
Přidáno včera - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám bytelný rustikální jídelní stůl s lavicí a 2 židlemi. Rozměr stolu 120x8... (více v detailu)
Středočeský kraj
1 390
 Kč
nové masivní lavice rohové i rovné
Prodám nové rohové i rovné lavice s úložným prostorem i bez něj,bez povrchové úprav... (více v detailu)
Neuvedeno
Před 3 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici.Rozměry 200x150x82cm. Pod sedáky úložný prostor. V případě zájmu je možnost i stolu a 2x židle
1 000
 Kč
Jídelní set
Přidáno dnes - Hlavní město Praha - BAZOS
Koženkové rohová lavice Š157/120xV90 + 2x židle + rozkládací stůl 110x67xV76 resp. 170x67x76
Hlavní město Praha
2 000
 Kč
Rustikální jídelní set - stůl, 3 židle a lavice
Prodám krásný jídelní set v rustikálním stylu. Velký rozkládací jídelní stůl ve výborném stavu + 3 masivní židle a 1 dvoumístná lavi... (více v detailu)
5 300
 Kč
Jídelní stůl a židle
Před 2 dny - Ústecký kraj - BAZOS
Prodám kulatý, rozkládací stůl a 4 židle.
3 000
 Kč
Kuchyňský rohový set
Přidáno včera - Jihomoravský kraj - BAZOS
Kuchyňský rohový set - rohová lavice s 2x úložným prostorem, stůl a 2 taburety. Nepoškozená pevná potahová lá... (více v detailu)
Jihomoravský kraj
3 000
 Kč
Rustikální masivní rohový skleník
Přidáno včera - Zlínský kraj - BAZOS
Prodám rustikální rohový skleník. Top stav!!!Jsou to dva díly. Rozměry: Výška- 196 cm Šířka - 53x53 cm
4 200
 Kč
Prodej rohové lavice ,stolu a židlí
Před 2 dny - Jihočeský kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici s úložným prostorem se stolem a dvěma židlemi.Dekor buk,... (více v detailu)
6 900
 Kč
Rohová pohovka zdarma
Před 2 dny - Kraj Vysočina - SBAZAR
Starší rohová rozkládací pohovka. Prostorné lůžko, velký úložný prostor. Čisté ne... (více v detailu)
Přidáno včera - Pardubický kraj - BAZOS
PRODÁM CELODŘEVĚNOU DUBOVOU ROHOVOU LAVICI UNIVERZÁLNÍ LEVÁ STRANA SE NECHÁ PŘE... (více v detailu)
2 200
 Kč
Jídelní stůl + židle
Přidáno dnes - Středočeský kraj - BAZOS
rozkládací stůl kulatý, rozkládací, průměr 110 cm, 4 židle. Vše ve výb... (více v detailu)
4 000
 Kč
Rustikální rohová lavice + rozkl. stůl + 2 židle z masivu
Před 3 dny - Královéhradecký kraj - BAZOS
Výborný stav ( Dub ) Rozměry V x Š x H: 92 cm X 145 cm X 184 cm...Rozkládací stůl + 2 židle. Rozměr stolu v - 74 š - 80 h - 120 cm. Stůl možno rozložit až na 180 cm. Lavice bez závad - Lehce opotřebované pols... (více v detailu)
Královéhradecký kraj
5 900
 Kč
Rohová jídelní lavice Bern
Před 3 dny - Jihomoravský kraj - BAZOS
Rohová jídelní lavice Bern Nabízím k prodeji velmi zachovalou a pěknou rohovou lavici s úložným prostorem.(úložný prostor není v rohové části). V rámci Brna jsem schop... (více v detailu)