Kuchyňský rohový set

Před 35 dny - Jihomoravský kraj - SBAZAR
Rohový set kuchyňský - rohová lavice, stůl a 2 taburety. U rohové lavice 2x úložný prostor, stůl má zaoblené rohy. Čistá a pevná p... (více v detailu)

Přidáno včera - Královéhradecký kraj - SBAZAR
Jídelní set rozkládací stůl rohová lavice oboustranná a dvě židle. Pěkný p... (více v detailu)
Královéhradecký kraj
3 500
 Kč
Rohová lavice
Před 1 dny - Pardubický kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici + stůl + 2 židle. Vše masiv + čalouněné sedáky a opěráky. V lavici úložný prostor.
Pardubický kraj
5 000
 Kč
Rohová lavice se stolem + 2 židle
Přidáno včera - Kraj Vysočina - BAZOS
Prodám set rohové lavice s úložným prostorem (v obou sedacích částech), stolu a dvou židlí. Stůl má v jednom roh... (více v detailu)
Kraj Vysočina
Neuvedeno
ROHOVA KUCHYNSKA LAVICE
Před 1 dny - Jihomoravský kraj - SBAZAR
PRODAM ZACHOVALOU KUCHYNSKOU ROHOVOU LAVICI S ULOZNYM PROSTOREM CENA DOHODOU. NUTNY VLASTNI ODVOZ
Neuvedeno
Před 3 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám rohovou lavici se stolem a dvěma židlemi. Pevná , nerozviklaná ,látka nepoško... (více v detailu)
Středočeský kraj
900
 Kč
KUCHYNSKA ROHOVA LAVICE
Přidáno včera - Jihomoravský kraj - BAZOS
PRODAM KUCHYNSKOU ROHOVOU LAVICI S ULOZNYM PROSTOREM. CENA DOHODOU.
Neuvedeno
Rohový psací stul
Před 2 dny - Plzeňský kraj - BAZOS
Prodam zachovalý rohový psací stůl o rozměrech 185x161.
Plzeňský kraj
2 000
 Kč
PRODÁM rohovou kuchyňskou linku
Před 1 dny - Moravskoslezský kraj - BAZOS
PRODÁM rohovou kuchyňskou linku o rozměrech 2,78 m x 1,94 m.Nerezovou plynovou varnou desku značky... (více v detailu)
Moravskoslezský kraj
19 000
 Kč
ROHOVÁ KUCHYŇSKÁ LAVICE,STŮL+2xŽIDLE
Před 3 dny - Plzeňský kraj - SBAZAR
Rohová lavice 159x124cm,s ÚP,stůl 110x70+2x30cm Dub Sonoma/látka Nové vystavené zboží z uzavřené prodejny
12 500
 Kč
Před 1 dny - Kraj Vysočina - BAZOS
Prodám rohovou lavici s úložnými prostory, velmi dobrý stav. Rozměry v cm (šířka x hloubka x... (více v detailu)
2 500
 Kč
Rohový stůl
Rohový stůl
Před 2 dny - Moravskoslezský kraj - SBAZAR
Rohový stůl s výsuvnou policí na klávesnici. Rozměr 90x90x35cm, výška 76cm. V bezvadném stavu. Vlastní odvoz.
Před 1 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám rohový stůl rozměry Šířka 65 cm Výška 73-76 cm Délka 135 cm Délka 200 cm Původní cena 4400 kc stáří 3 měsíce
2 500
 Kč
Masivní rohová lavice + 2x židle + rozkládací stůl
Prodám pěknou rohovou lavici + 2x židle + masivní rozkládací stůl. Rozměry: l... (více v detailu)
7 900
 Kč
Rohová lavice + židle
Prodám rohovou lavici + židle dle výběru. Lze rozebrat. Byla... (více v detailu)
Stůl a lavice
Před 2 dny - Ústecký kraj - BAZOS
Prodám stoly a lavice v počtu 9ks. Cena za set stůl +2 lavice k sezen... (více v detailu)
Ústecký kraj
1 000
 Kč
PC stůl rohový
Rohový pc stůl viz foto , pár oděrků od běžného používání ... (více v detailu)
Před 3 dny - Ústecký kraj - BAZOS
Rohová lavice, stůl jídelní rozkládací a 2 židle. Masivní bukové dřevo. Rozměr lavice - 170 x 130 cm, rozměr stolu - 166 x 105 cm. Bližší informace na telefonu, nebo na email. Nekuřácká domácnost. Možno na dobírku, nebo osobní odběr, případně naše doprava do 200 km od Ústí nad Labem (cena dopravy,... (více v detailu)
7 500
 Kč
Rohový PC stůl
Před 2 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám dva roky používaný rohový PC stůl německé výroby. Stůl má spoustu úložného prostoru. Našla js... (více v detailu)
2 490
 Kč
Rustikální rohová lavice z masivu ( Dub ) - Výborný stav
Před 1 dny - Královéhradecký kraj - BAZOS
Rozměry V x Š x H: 92 cm X 145 cm X 184 cm...Rozkládací stůl + 2 židle. Rozměr stolu v - 74 š - 80 h - 120 cm. Stůl možno rozložit až na 180 cm. Lavice bez závad - Lehce opotřebované polstrování na ... (více v detailu)
6 000
 Kč
Kancelářský rohový stůl - Ikea Galant
Před 2 dny - Jihomoravský kraj - BAZOS
Kancelářský rohový stůl - Ikea Galant tmavě hnědá deska, černé nastavitelné nohy. pěkný stav Rozměr 170x250 viz foto
4 200
 Kč
PlaceholderNo Image
Dobrý den koupím rohovou lavici masivni materiál látkovou delší strana 180cm k... (více v detailu)
Neuvedeno
Rohový PC stůl VASAGLE
Před 2 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám rohový PC stůl VASAGLE se dvěma poličkami, snadno rozebratelný (včetně návodu), výborný stav, za 4200,- Kč. Výška 75 cm, celková délka a... (více v detailu)
4 200
 Kč
Velký rohový stůl do L
Před 1 dny - Jihočeský kraj - BAZOS
Prodám tento velký rohový stůl do L, ideální pro PC, výsuvná plocha pro klávesnici. Plocha pro samotný case počítače... (více v detailu)