Porcelánový jídelní set Bernadotte

Přidáno včera - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám pozlacený jídelní set Bernadotte 42 kusů Set obsahuje: Polévková mísa Omáčník Salátové mísy- 2 velikosti Tá... (více v detailu)
Středočeský kraj
5 600
 Kč

Podobné inzeráty

Jídelní souprava Haas & Czjzek Tři Grácie - NOVÁ
Přidáno včera - Zlínský kraj - BAZOS
(RETRO jídelní servis/set, obědová souprava) Prodám luxusní jídelní soupravu pro 6 osob značky Haas & Czjzek s motivem Tři Grácie. Souprava je kompletní a nikdy použitá. Souprava obsahuje: 6x talíř ... (více v detailu)
Zlínský kraj
7 500
 Kč
Jídelní servis Thun Angelika
Před 2 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Bílý porcelán známé značky se stříbrným lemem. Neúplný, 3 polévkové talíře, 3 nízké, 3 dezertní, terina, omáčník s podšálkem, 2... (více v detailu)
Hlavní město Praha
1 500
 Kč
Jídelní set
Před 1 dny - Ústecký kraj - SBAZAR
Jídelní set - stůl a 4 židle Dekor buk, používaný dva roky, nepoškozený.
Ústecký kraj
3 000
 Kč
Porcelánový servis - Karlovarský porcelán
Před 1 dny - Středočeský kraj - BAZOS
Nabízím porcelánový servis, Made in Czechoslovakia, Karlovarský porcelán – porcelánka Horní Slavkov, č. 53, dobrý stav. Sada obsahuje: 1 polévkovou mísu (průměr 22,5cm), 1 kulatý talíř velký (průměr 30cm), 1 oválný talíř velký (délka 35cm), 1 omáčník a 1 oválná miska (délka 25,5cm), 6 x hluboký t... (více v detailu)
Neuvedeno
Jídelní set olše
Prodám jídelní set stůl+6xžidle nový zabalený. 140-180x80x76- stůl, 43x40x96- židle. Preferuji osobní převzetí
Před 1 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám porcelánovou mísu ve velice dobrém stavu. Nikde nepoškrábána, ani neulomena. Pravděpodobně pozlacena (nejsem znalec), na dně log... (více v detailu)
500
 Kč
Jídelní set – skleněný stůl + 6 židlí
Přidáno včera - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Hledáte stylový stůl pro vaši jídelnu? Nabízím používaný skleněný jídelní stůl vyrobený z hrubého skla s bytelnými nohami. Rozměry stolu jsou 145 x 85 cm. K tomu přidám 6 pohodlných ž... (více v detailu)
Moravskoslezský kraj
2 000
 Kč
Rustikální jídelní set - stůl, 3 židle a lavice
Prodám krásný jídelní set v rustikálním stylu. Velký rozkládací jídelní stůl ve výborném stavu + 3 masivní židle a 1 dvoumístná lavi... (více v detailu)
5 300
 Kč
Jídelní sety
Celkem 4 sety, prodáváme i jednotlivě. Cena za zidle 700/ks, stůl 1 600/ks, lavice 1 5... (více v detailu)
3 000
 Kč
Jídelní set
Používané, ale zachovalé. Celkem 5 setů. Cena 1 500 celkem. ... (více v detailu)
Velký set nádobí za 500
Prodám set talířů, šálků a podšálků za celkovou cenu 500Kč. Určitě preferuji osobní předání, jelikož se jedná o křehké zboží... (více v detailu)
Přidáno včera - Hlavní město Praha - BAZOS
Stoleček a židličky pro děti IKEA. Bez vad. Výborný stav. V případě zájmu přidám k setu ještě třetí židličku s oušky, viz... (více v detailu)
400
 Kč
Porcelánový servis zn. Bernadotte
Před 5 dny - Kraj Vysočina - BAZOS
Prodám porcelánový servis zn. Bernadotte v zachovalém stavu. Kontakt přes e-mail. Osobní předání, zásilkovna (79 Kč)
Kraj Vysočina
1 590
 Kč
Jídelní kout z masívu
Před 1 dny - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodám jídelní set z masívu, stůl (70x120 cm), lavice se třemi židlemi. Spojováno dŕevěnými čepy.
7 500
 Kč
Kuchyňský rohový set
Přidáno včera - Jihomoravský kraj - BAZOS
Kuchyňský rohový set - rohová lavice s 2x úložným prostorem, stůl a 2 taburety. Nepoškozená pevná potahová lá... (více v detailu)
Jihomoravský kraj
3 000
 Kč
Jídelní souprava
Přidáno včera - Pardubický kraj - BAZOS
Jídelní souprava se skládá ze stolu se skelněnou deskou a kovovou, chromovanou konstrukcí. Stůl má rozkládací mechanismus, kde je možné jídelní plochu... (více v detailu)
Pardubický kraj
20 000
 Kč
Rozkládací ¨kempingový set (ALU)
Před 1 dny - Jihočeský kraj - BAZOS
Prodám tento rozkládací set pro děti. Hliníkový rám.
Jihočeský kraj
899
 Kč
Set židle a stůl
Před 1 dny - Plzeňský kraj - BAZOS
Prodám tento set viz foto. Hodné na balkon na pergolu atd...skladné. 100% stav. Cena 950kč. Kožlany u Kralovic.
Plzeňský kraj
950
 Kč
Porcelánový set husy
Před 6 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám nový, nepoužívaný porcelánový set talířů s husičkami. 3x mělký talíř, 3x hluboký talíř. Pouze osobní odběr.
900
 Kč
Sváteční jídelní set Hutschereuther
Před 2 dny - Plzeňský kraj - BAZOS
Proda sváteční jídelní set. Set obsahuje: 2 teriny, 2 omáčníky, mí... (více v detailu)
700
 Kč
Jídelní set IVA stůl + 4 x židle bílá barva
Nový jídelní set, který obsahuje stůl a čtyři židle. Jídelní stůl o délce 120 cm a šířce 75 cm v minimalistickém skandinávském designu a provedení je celý z masivního kaučukovníku. Stolní deska je obdélníkového tvaru se zaoblenými rohy a mírně zakulacenými stranami. Zkosené nohy jsou ve spodní části opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Povrchová úprava je seversky čistě bílá, v matném odstínu laku. Výška stolu je 75 cm. Jídelní židle je celodřevěná vyrobená ... (více v detailu)