Prodám set na terasu k domu , atd

Přidáno dnes - Plzeňský kraj - BAZOS
PRODÁM SET NA BALKON NEBO NA TERASKU NEBO K DOMU NA COGÁRKO TŘEBA , POSEDĚT , KDO K... (více v detailu)
Plzeňský kraj
1 500
 Kč

Podobné inzeráty

Zahradní nábytek set masiv
Přidáno včera - Jihomoravský kraj - BAZOS
Smrkový set Classic. Akce "zimní ceny" Sada obsahuje: •Stůl •Dvě lavice •Dvě židle (volitelně) Nátěr - impregnace odstín dub nebo teak. Set pro 6-8 osob: Stůl 160x80cm, výška 75cm 2x Lavička 160cm 9400,- Set pro 8-10 osob: Stůl 160x80cm, výška 75cm 2x Lavička 160cm 2x Židle 48cm 11400,- Set pro 8-10 osob: Stůl 2... (více v detailu)
Jihomoravský kraj
9 400
 Kč
Skříně
Přidáno včera - Liberecký kraj - BAZOS
Čtyři Skříně z dětského pokoje, Š 80, V 110, HL 37. Po menších opravách, třeba i nátěru ještě poslouží.
Liberecký kraj
500
 Kč
Prodej retro kuchyňského setu - kuchyně našich babiček
Přidáno dnes - Ústecký kraj - BAZOS
Prodám kuchyňský set - kuchyně našich babiček - vhodné na chalupu nebo starého domu - kredenc se zaobleným rohem včetně náhradních skel do za... (více v detailu)
Ústecký kraj
3 000
 Kč
Prodám set lustr a lampičku
Přidáno dnes - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám set lustr a lampičku. Rozměry lustru: výška 96cm,šířka 5... (více v detailu)
Prodám
2 čalouněná křesla , hnědá barva, výška 90cm, ( měřeno od podlahy ) Hl.sedu 50cm . Křesla byla používaná sezón... (více v detailu)
1 000
 Kč
Prodám set starý mosazný lustr a lampu
Prodám set starý mosazný lustr a lampu. Průměr lustru je 58cm. Osobní předání Beroun nebo Lety u Písku.
2 000
 Kč
Prodám set 4 křesla+ stůl ve skvělém stavu.
Prodám set polstrovaných křesel včetně stolů z masivu. K pro... (více v detailu)
14 000
 Kč
Rozkládací balkonová souprava Bessagi Garden
Přidáno dnes - Karlovarský kraj - SBAZAR
Prodám krásnou sadu na balkon z důvodu stěhování. Je jako nová, koupená 19.7.2023 na Mobelixu - popis: Balkonový set je vyroben z odolného kovu a polyratanu, je odolný vůči povětrnostním vlivům, takže se perfektně hodí pro venkovní použití. Obzvlášť skvělé je, že vysoký stůl lze běh... (více v detailu)
Neuvedeno
KERAMICKÝ SET PRO FONDUE PRO 4 OSOBY
Přidáno včera - Hlavní město Praha - BAZOS
Nabízím nový keramický set pro fondue pro 4 osoby. Lze na tom připravit jak sladkou (čokoláda) tak i slanou (sýr) variantu. Stojánek a miska jsou vyrobeny výhradně ... (více v detailu)
Hlavní město Praha
150
 Kč
Rohová sedačka s úložnym prostorem do dílny terasu atd
Prodám rohovou sedačku - postel s úložným prostorem. Slušný stav, již ... (více v detailu)
350
 Kč
Set pohovek, rozkládací.
Přidáno dnes - Hlavní město Praha - BAZOS
Set pohovek v dobrým stavu po chemickém vyčištění. Rozkládací. Hnědá barva.
8 000
 Kč
Jídelní set
Přidáno včera - Olomoucký kraj - BAZOS
Prodám nádherný jídelní set velmi zachovalý masivní stůl židle kožený barokní styl tel 722902602
Olomoucký kraj
15 000
 Kč
JÍDELNÍ SET
Prodám krásný téměř nový jídelní set v perfektním stavu... Původní cena 14000 Kč Nyní 3500 Kč Nutný osobní odběr.
3 500
 Kč
Skládací set zahradní nábytek
Nabízím nový kvalitní zahradní nábytek z bukového dřeva, stůl 200*90cm a k tomu 8 skládacích židlí, vše impregnováno. Hodí se pod pergolu nebo zastřešenou terasu. Set stůl 150*90 a 6 ... (více v detailu)
Porcelánový set husy
Prodám nový, nepoužívaný porcelánový set talířů s husičkami. 3x mělký talíř, 3x hluboký talíř. Pouze osobní odběr.
900
 Kč
PRODÁM KUCHYŇSKÝ SET (STŮL + 5 ŽIDLÍ)
Před 3 dny - Moravskoslezský kraj - BAZOS
Prodám kuchyňský set stolu a 5ti židlí Rozměry stolu: výška 75 cm, délka 60 cm šířka 40 cm Židle... (více v detailu)
2 000
 Kč
Stokke tripp trapp baby set
Přidáno včera - Středočeský kraj - BAZOS
Prodám velmi málo používaný set ke stokke.
499
 Kč
Prodám set šatní skříň, postel s roštem + noční stolky + mat
Přidáno dnes - Liberecký kraj - BAZOS
Prodám set šatní skříň, postel s roštem + noční stolky + matrace. Jedny dveře na skříni mají vypadlý pant, rošt je napraskly (ale matraci udrží). Pořizovací cena setu byla kolem 22 000 Kč. Nyní prodám za 12 tisíc. Možnos... (více v detailu)